منو های سمت راست

کتاب پلاس

کتاب پلاس یک سایت متشکل از ناشران دانشگاهی و مورد تایید انجمن ناشران دانشگاهی کشور می باشد. هدف از ایجاد این سایت برقراری ارتباط معنی دار بین ناشران دانشگاهی ، اساتید محترم و دانشجویان به منظور ارتقا سطح کیفی آموزشی دانشگاه ها و تالیف کتاب های درسی کارآمدتر و رفع ایرادات موجود در کتاب های درسی می باشد.

با عضویت رایگان در سایت کتاب پلاس می توانید از امکاناتی نظیر کلاس مجازی و آزمون آنلاین به صورت رایگان بهره مند شوید. کتاب پلاس خدمات متفاوتی را به اساتید و دانشجویان ارائه می دهد و تلاشش بر این است که بتواند گامی در جهت ارتقا سیستم آموزشی کشور بردارد.

ناشران دانشگاهی با معرفی کتاب های خود در سایت و ارتباط دادن کتاب ها به درس ها و رشته های دانشگاهی به استاد در جهت انتخاب بهترین کتاب برای تدریس کمک می کنند و بعد ازانتخاب کتاب توسط استاد ، خدمات اختصاصی خودشان را که می تواند شامل کتاب رایگان، پاورپوینت و اینفوگراف از فصول کتاب و ... باشد به استاد ارائه می دهند.

سایت کتاب پلاس قصد دارد برای کمک به دانشجویان از خدمات رایگان و یا تحفیف دار سایر سرویس دهنده ها استفاده کند تا آنها بتوانند از خدمات با کیفیت و تخفیف دار در طول زمان تحصیل خود برخوردار گردند و لحظات خوشی را با سایر همکلاسی هایشان سپری کنند.

باشگاه اساتید و دانشجویان کتاب پلاس با معرفی سایر دوستان و استفاده از خدمات سایت امتیازاتی برای شما در نظر می گیرد که در آینده قابلیت استفاده در سبدهای خاص تعریف شده برای هر دسته از دوستان را دارد.
 
کتاب پلاس
دستیار استاد، همیار دانشجو

 

 

عضویت اساتید گرانقدر :   http://sadna.ketabplus.com/publisher/Marketing/simayedanesh  
عضویت دانشجویان عزیز : http://sadna.ketabplus.com/Account/RegisterStudent